• -1,10 €
DROPS Daisy puudriroosa 06
search
  • DROPS Daisy puudriroosa 06

DROPS Daisy puudriroosa 06

3,75 €
2,65 € Säästke 1,10 €
Maksudega

100% meriinovill

50 g = u 110 m

Seerianumber: 585802

Kogus

DROPS Daisy on pehme, töötlemata lõng, mis on kedratud 100% eriti peenest meriinovillast. Selles lõngas kasutatud villakiud on töötlemata, mis tähendab, et neid on ainult pestud ning enne värvimist ei ole töödeldud kemikaalidega. See toob välja villa parimad omadused, samuti aitab hoida vormi.

DROPS Daisy lõng on kedratud kokku 4 niidist, mis annavad lõngale lisaelastsust. See lõng sobib eriti hästi palmikute ja tekstuursete ning pärlkoes mustrite kudumiseks. Lõnga spetsiaalne konstruktsioon muudab ka rõiva õige käsitlemise eriti oluliseks: veenduge, et koote õige pingega – kuduge pigem tihedalt, mitte lõdvalt. Järgige hooldusjuhiseid, ärge kunagi jätke oma projekti ligunema ning kuivatage alati tasapinnal, mitte rippuvas asendis.

Nagu kõik DROPSi meriinolõngad, pärineb ka see meriinovill Lõuna-Ameerika vabapidamisel loomadelt.

Valmistatud Peruus.

Toormaterjali päritolu: lambavill Lõuna-Ameerikast

Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat (number 23.HPE.36896), Standard 100, II klass, Hohenstein Institute. See tähendab, et seda on testitud kahjulike ainete suhtes ja seda peetakse inimökoloogilises mõttes ohutuks. II klass tähendab, et lõng on sobiv kandmiseks naha vastas (särgid, kleidid, madratsid jne.).

yarn wash

Käsipesu, max 30°C / kuivata tasapinnal.

DRda06
32 Tooted

Lisainfo

Kaal
50 g
Lõngagrupp
B (20-22 silmust)
Soovituslik vardasuurus
4 mm
Uus
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet