DROPS Cotton Light kivipesu 46
search
  • DROPS Cotton Light kivipesu 46

DROPS Cotton Light kivipesu 46

1,40 €
Maksudega

50% puuvill, 50% polüester

50 g = u 105 m

Partiinumber: B977

Kogus

DROPS Cotton Light on mõnusalt paks ja pehme, mille koostises on 50% puuvilla ja 50% polüestermikrokiude. Mikrokiud on peenemad, kui siidikiud, nad ei ima nii palju niiskust ning puuvillaga segatuna saab sellest lõngast teha kudumeid, mis hingavad. Kudumid hoiavad väga hästi vormi ja on vastupidavad.

DROPS Cotton Light sobib ka lastekudumiteks, kuna on masinaga pestav ja seda toodetakse paljudes rõõmsates ja erksates värvides.

DROPS Cotton Light'i on mõnus kududa, sobib aastaringseks kasutamiseks ning on müügil väga soodsa hinnaga. Kui plaanite kasutada lõnga heegeldamiseks, siis lõnga siidisuse ja mitmeniidilisuse tõttu on see natuke keerulisem, kuid teostatav.

Valmistatud Euroopa Liidus.

Toormaterjali päritolu: puuvill Türgist, polüester Hispaaniast
Oeko-Tex® sertifikaat 951032

Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat (number 951032), Standard 100, I klass, AITEX - Textile Research Institute. See tähendab, et seda on testitud kahjulike ainete suhtes ja seda peetakse inimökoloogilises mõttes ohutuks. I klass on kõrgeim tase, mis tähendab, et seda lõnga võib kasutada beebirõivaste tegemiseks (vanus 0-3 kuud).

Õrn masinpesu, max 40°C / kuivata tasapinnal.

DRco46
58 Tooted

Lisainfo

Kaal
50 g
Lõngagrupp
B (20-22 silmust)
Soovituslik vardasuurus
4 mm
Uus
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet